Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Jak zmierzyć obwód na majtki dla psa?  (Przeczytany 296 razy)

Amelkawar

• Podglądacz
Jak zmierzyć obwód na majtki dla psa?
« dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:55:55 pm »
Jak zmierzyć obwód na majtki dla psa? Czy polecacie majtki na cieczkę dla psa AmiPlay?  :)
Mam zamiar kupić majtki dla psa (Yorka,8 mieś) ale nie wiem o co chodzi z "obwodem"... A dokładnie nie wiem jak to zmierzyć ... A drugie pytanie to czy majtki AmiPlay przesiąkają? Proszę o dobre opinie :)  ;)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

minka

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Jak zmierzyć obwód na majtki dla psa?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2017, 02:48:59 pm »
Przyznaję, że nigdy o takich majtkach nie słyszałam. a jak to działa? pochłania zapach jakoś?

Elka084

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2017, 10:08:12 pm »
Przyznam się, że ja takie majtki zazwyczaj kupowałam na oko :D Akurat tak sie trafiało, że mi sie udawało dobrać odpowiedni rozmiar. Czasami jest napisane na mniej więcej jakie rasy są dane majtki. Można je bez problemu kupić w necie (masz tam podane mniej więcej jaka rasa na jakie majtki -
 https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Pielegnacja-i-higiena-psa_Produkty-higieniczne-385.html). Wiadomo, że co jakiś czas trzeba je zmieniać, bo w końcu przeciekną no i nie jest to higieniczne żeby pies za długo chodził w jednych. Dlatego warto mieć jedne na zmianę.

Edeil_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:29:20 am »
Zwracaj uwagę nie na długość w cm, a bardziej dopytaj o to dla jakiej rasy są akurat te majtki. U nas znakomicie się to sprawdziło podczas cieczki oraz sterylizacji więc mogę polecić w celach higieniczno-profilaktycznych.