Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Plac zabaw dla psa  (Przeczytany 862 razy)

Fieleszka

• Podglądacz
Plac zabaw dla psa
« dnia: Kwiecień 18, 2017, 01:34:25 pm »
Zastanawiam się nad placem zabaw dla mojego owczarka. Polecacie jakiś dobry sklep z ze sprzętem? Może jakieś rady, pomysły?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Edeil_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Plac zabaw dla psa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2017, 11:23:04 am »
Jaka to dokładnie rasa psa, owczarek niemiecki? podaj szczegóły, natomiast co do placu zabaw to polecam specjalny tor przeszkód dla psa, dzięki czemu można połączyć przyjemne- zabawę, z pożytecznym czyli tresurą. Polecam poszukać w dobrych sklepach internetowych.

Dezji

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Psi fryzjer
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2017, 12:19:42 pm »
Bez placu zabaw pies też może się wyszaleć. Pobaw się z nim konkretnie ;)

Witmoniak

• Podglądacz
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2017, 08:43:54 pm »
Moja Gwiazda, uwielbia ruch na świeżym powietrzu i zabawę. Planuję stworzyć jej taki tor przeszkód na podwórku, niestety sprzęt sporo kosztuje. Zastanawiałam się nawet nad kredytem. Dzięki temu artykułowi https://erif.pl/promocja/wszystko-o-tym-jak-sprawdzic-siebie-w-big/  wiem, że mogłaby mi pomóc pozytywna informacja gospodarcza. Mam w planach wybrać się do mojego dostawcy internetu, bo wszystko płacę regularnie :) A może macie jakieś pomysły na zrobienie placu zabaw samodzielnie, mniejszym kosztem?

kazik

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2018, 02:36:46 pm »
Pomysł całkiem fajny, ale cieżko mi uwierzyć, aby psy się bawiły na takim placu. Przynajmniej nie mój. Moja Sabe już jest za stara na takie zabawy.

antoo.sia

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:12:10 pm »
Ja po prostu zamówiłam na fulo.pl siatkę i dałam więcej miejsca do zabawy i to jest dla niego najlepszy plac zabaw