Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Taie wysłanie paczki do Niemiec - karma dla psa  (Przeczytany 212 razy)

Ewelina27

• Raczkujący bywalec
  • **
Taie wysłanie paczki do Niemiec - karma dla psa
« dnia: Czerwiec 08, 2017, 01:50:55 pm »
Mam do wysłania duży zapas karmy dla psa do siostry do Niemiec, chcę to jakoś tanio wysłać, można w jakiś sposób kurierem wysłać tanio? trochę to waży i wyliczyłam, że cena wyjdzie wysoka. Są może jacyś brokerzy czy coś takiego, poprzez których można taniej nadać kuriera? slyszałam kiedyś o czymś takim od koleżanki, że mają tacy brokerzy umowy z kurierami na duże ilości paczek i można dużo taniej wyslać.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

bibitka

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Taie wysłanie paczki do Niemiec - karma dla psa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2017, 07:27:32 am »
Tak jest coś takiego nawet wysyłałam ostatnio paczkę tylko że w Polsce do siostry takim pośrednikiem Wysylaj Taniej tylko zerknij sobie na ich stronę bo nie mam pojęcia czy obsługują paczki zagraniczne, ale raczej tak, Ceny mają naprawdę tanie z tego co pamiętam to płaciłam niecałe 12zł za taką paczkę ok 5kg także powinno ci dużo mniej wyjśc niż tradycyjnym kurierem

Ewelina27

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2017, 09:28:43 am »
Ok dziękuję za odpowiedź przejrzałam stronę tej firmy i widzę, że mają możliwość wysyłania paczek za granicę, także jeszcze przeanalizuję cennik, ale generalnie to i tak jest dużo taniej widzę niż u kuriera tak bezpośrednio.

daga34

• Podglądacz
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2017, 02:40:38 pm »
przyłączam się do tematu, bo również szukam jakiegoś taniego kuriera mam do wysłania kilka ubrań. w sumie to 12zł za paczkę kurierem to malutko na poczcie chyba jest drożej nawet z tego co się orientuję. A jak działa ten cały system zamawiania kuriera przez internet, bo widzę, że mają taką opcje tutaj proste to jest czy trzeba się troszkę nakombinować

Ewelina27

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2017, 10:29:55 am »
Już przeanalizowałam całą sprawę i decyduję się na tego brokera, którego poleciła bibitka :) daga34, jest to proste, jest prosty formularz zamawiania kuriera. Generalnie to warto przeczytać ten tekst i będziesz bogatsza o pewną wiedzę :) https://www.wysylajtaniej.pl/blog/jak-wyslac-paczke-tanio/

Edeil_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:30:45 am »
Proponuję wybrać kilka firm kurierskich i sprawdzić jak będzie się kształtować cena za wysyłkę karmy, a z doświadczenia wiem że tutaj największe znaczenie będzie miała waga danej paczki, przesyłki.