Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Prezent dla starszego mężczyzny  (Przeczytany 570 razy)

Renia951

• Raczkujący bywalec
  • **
Prezent dla starszego mężczyzny
« dnia: Styczeń 24, 2018, 08:37:14 am »
Hej, mój zięć ma za niedługo okrągłe urodziny i chcemy kupić mu coś, powiedzmy, z wyższej półki cenowej. Zastanawialiśmy się nad zegarkiem, bo to stylowy i praktyczny prezent (myśleliśmy o takim: http://www.czaszegarkow.pl/emporio-armani-renato-czarny-stal-o46-mm-p-22984.html) ale może to zbyt banalny prezent? Co sądzicie? Co kupić starszemu mężczyźnie?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

bonia81

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Prezent dla starszego mężczyzny
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2018, 03:01:27 pm »
Osobiscie uważam, że zegarek dla mężczyzny to świetny prezent, ale warto wczesniej się upewnić, czy jest mu potrzebny.

kazik

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2018, 02:32:50 pm »
Ja ostatnio do swojej żony dostałem golarkę do zarostu. Fajny prezent, bardzo praktyczny

Renia951

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2018, 09:46:01 am »
Ja ostatnio do swojej żony dostałem golarkę do zarostu. Fajny prezent, bardzo praktyczny

Golarkę zięć już ma - dostał na Gwiazdkę :D Powoli kończą nam się pomysły, jak już kupimy zegarek, to nie wiem, co z kolejnymi okazjami...

bonia81

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2018, 09:03:26 am »
A może ciekawym pomysłem byłby taki wyjątkowy prezent? Pewnie jak każdy facet lubi szybkie samochody i adrenalinę, więc na pewno się ucieszy :)

rumpelka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2018, 06:34:32 pm »
Osobiscie uważam, że zegarek dla mężczyzny to świetny prezent, ale warto wczesniej się upewnić, czy jest mu potrzebny.
Zgadzam się z tobą w 100%. Sama niedawno zastanawiałam się co kupić mojemu dziadziowi na 80 urodziny i zdecydowałam że bedzie to zegarek. Ale nie taki zwykły na rękę, tylko kieszonkowy! Dla tych którzy nie wiedzą o czym mówię: https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/kieszonkowe. Dzidziuś bardzo się ucieszył i wrócił myślami do "tamtych" lat, aż mu się łezka w oku kręciła:)