Aktualności:

Autor Wątek: Karmy Barf Primex - opinie  (Przeczytany 423 razy)

elfana

• Raczkujący bywalec
  • **
Karmy Barf Primex - opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2019, 07:55:04 am »
hej wszystkim :) czy ktoś z Was miał już okazję podawać swoim pupilom karmy barf firmy Primex? Ogólnie zdecydowalam się przejść na dietę barfową jeśli chodzi o żywienie mojego 6 letniego sznaucerka i szukam opinii :)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

pinezzka

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Karmy Barf Primex - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2019, 08:05:44 am »
świetny wybór elfana :) o systemie diety barofwej jak i o tych karmach mogę się wypowiedzieć tylko w pozytywny sposób :)

elfana

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2019, 05:43:17 pm »
oo pinezzka super, że się odezwałaś :) a napiszesz coś więcej ? jak długo Twój psiak jest na tej diecie, jakie widzisz pozytywne efekty ? I jak z tymi karmami ?

pinezzka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2019, 06:52:27 pm »
elfana wiesz co moje psy są w ten sposób karmione od jakiegoś roku. Na początku posiłki robiłam samodzielnie a teraz kupuje już gotowe produkty właśnie barf original. Pewnie, że widze pozytywne zmiany i to całkiem sporo :)

elfana

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2019, 06:18:56 am »
a co konkretnie się poprawiło ? Wiesz co ja tak dopytuje bo mój sznaucer ma alergie pokaromowe i tak naprawde kazda zmiana karmy na inna powoduje to samo - bole zoladka, rozwolnienie, wzdecia itd. Dlatego pomyslalam, że moze dieta barfowa bylaby jakims sensownym rozwiazaniem.

pinezzka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2019, 09:26:27 am »
no to na alergie spokojnie pomoze . U nas też były problemy żóładkowe, dodatkowo z badań krwi wynikła delikatna anemia i ogólne osłabienie organizmu. Już po miesiącu czy dwóch kuracji te wyniki znacznie się poprawiły a ja tylko przekonałam się jeszcze bardziej do tej diety. Pomijam już fakt, że psiak wcina aż mu się uszy trzęsą :)

elfana

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2019, 09:38:31 am »
pinezzka bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje, już wiem więcej na ten temat. Ba, znalazłam nawet gabinet weterynaryjny w okolicy, gdzie można taką karmę kupić :) także w tym tygodniu wybieram się na zakupy i zobaczymy jak się jedzonko przyjmie :)

Petslover.pl

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Petslover Dietetyk zwierzęcy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2019, 01:25:20 pm »
Fajnie że zdecydowałaś się na dietę barf, duży plus dla Ciebie. Trzeba tylko uważać z takimi gotowymi produktami z dopiskiem "barf" bo różnie bywa z ich jakością. O wiele lepiej jest zaopatrzyć się w sklepie mięsnym, w którym kupimy mięso dla  ludzi ;)
Dietetyk zwierzęcy - https://petslover.pl/

pinezzka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2019, 09:02:04 am »
no to fakt, mięso musi być odpowiednio przebadane itd. Te karmy z Primex są kurat sprawdzone pod tym kątem i można mieć pewność, że jakość tego produktu jest najlepsza z możliwych. Nie powiem, że od czasu do czasu nie zdazy mi sie kupić czegoś w mięsnym jak robie zakupy dla nas ale z reguły są to właśnie te gotowe karmy.

Petslover.pl

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Petslover Dietetyk zwierzęcy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 13, 2019, 07:26:48 pm »
no to fakt, mięso musi być odpowiednio przebadane itd. Te karmy z Primex są kurat sprawdzone pod tym kątem i można mieć pewność, że jakość tego produktu jest najlepsza z możliwych. Nie powiem, że od czasu do czasu nie zdazy mi sie kupić czegoś w mięsnym jak robie zakupy dla nas ale z reguły są to właśnie te gotowe karmy.
Z tym, że trzeba pamiętać, że skoro jest to produkt sprzedawany dla zwierząt, to jest tam użyte mięso kategorii III. A co za tym idzie? Jakość nigdy nie będzie taka, jak byśmy kupili mięso w sklepie mięsnym
Dietetyk zwierzęcy - https://petslover.pl/

pinezzka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2019, 11:50:34 am »
no niby masz rację ale tak czy siak jestem mega zadowolona z jakości tych karm z Primexu. Nie wiem jak to wygląda w innych tego typu karmach bo nigdy innych nie testowałam :)

elfana

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2019, 09:32:36 am »
mój psiak jest na tych karmach barf original jakieś 2 tyg i powiem Wam, że w szoku jestem , ze tak szybko się z nimi oswoił i totalnie nie tęskni za swoimi dotychczasowymi smakołykami :)